Szanowni Państwo !

 

   Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że utworzyliśmy system wielokrotnego oferowania nieruchomości pod nazwą GRUPA PREMIUM. Zawierając umowę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości z jedną z firm GRUPY PREMIUM udostępniacie Państwo swoją ofertę sprzedaży wszystkim  pośrednikom w obrocie nieruchomościami , oszczędzając tym samym czas i konieczność spotykania się z wieloma biurami nieruchomości, a ponadto zwiększacie szanse na szybką i skuteczną sprzedaż mieszkania, domu lub działki.


    Rynek nieruchomości funkcjonował w naszym kraju bez względu na panujące systemy rządzenia. W okresie przed transformacją ustrojową sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym określano jako „spekulację”. Państwo kierując polityką prawną ograniczało prawo własności, chcąc bezwzględnie decydować o prawie każdym ruchu na rynku nieruchomości.
    
    Po 1989r spontanicznie zaczęły powstawać agencje nieruchomości ,przyjmując w znacznej większości amerykański model wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Czas pokazał, że model który sprawdził się w Stanach Zjednoczonych nie sprawdził się w polskich realiach gospodarczych, a przenoszone zza oceanu techniki sprzedaży nie sprawdzały się w mentalnie innych społeczeństwach.
    
    Przez ostatnich 20 lat wykonujący zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami ukształtowali własny, lokalny system pracy , a szczególnie na Podlasiu oparty na jak najszerszym zakresie obsługi klienta i jakości -  śmiemy twierdzić, że w latach 90-tych taki sposób obsługi przejęli od nas pośrednicy z innych regionów kraju.

    System pod nazwą GRUPA PREMIUM jest dziełem naszych myśli uwzględniających wieloletnie doświadczenie zawodowe i realia podlaskiego rynku nieruchomości i jest utworzony dla Państwa.
    
    Głównym założeniem GRUPY PREMIUM jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Działamy szybko i efektywnie. Jesteśmy skuteczni.

 

Sprawdźcie nas! Zapraszamy do naszych biur.

 

 

 

  Szanowne Panie i Panowie - pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

 
System wielokrotnego oferowania nieruchomości GRUPA PREMIUM jest systemem otwartym na każdą osobę wykonującą działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  – zapraszamy do współpracy.
                                        

Z wyrazami szacunku :


Bycul Paweł,  Dąbrowska Bożena, Ejsmont Bogdan, Grzegorek Tomasz, Kozak Antoni,
        Rzędzian Wiesław,  Stefanowicz Małgorzata, Tarnogórska Joanna,  Wojtan Iwona


Formularz zapytania o kredytowanie
Wyślij do:
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.