Drodzy Państwo!

 

Rok 2014 przyniósł zniesienie  obowiązku posiadania państwowej licencji  przez osoby zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Licencja, nadawana przez Ministra, po uprzednim zdaniu państwowego egzaminu, stanowiła swoiste zabezpieczenie Państwa interesów i miała gwarantować, że podejmując współpracę z biurem nieruchomości, podejmują Państwo współpracę z profesjonalistami.

Efektem jej zniesienia jest coraz częstsze pojawianie się na rynku pośredników, nie koniecznie orientujących się w przepisach, posiadających ubezpieczenia, a w wielu przypadkach nie posiadających nawet wykształcenia.

Najnowsze badania świadczą, że ponad połowa konsumentów nie jest zadowolona z faktu "uwolnienia" zawodu pośrednika i życzyłaby sobie przywrócenia egzaminów państwowych i licencji. Biorąc pod uwagę Państwa niepokoje:

 

   Pragniemy poinformować, że we wszystkich biurach zrzeszone w obrębie Grupy Premium, nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem transakcji, czuwają osoby posiadające  Licencje Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami!


Pracujemy od lat. Zniesienie licencji nie zmieniło nic w naszej pracy. Pamiętając "stare czasy" i obowiązujące w nich zasady ustawicznego poszerzania i utrwalania wiedzy zawodowej, uczestniczymy w szkoleniach oraz zatrudniamy odpowiedni personel, by w dalszym ciągu gwarantować Państwu pomoc na najwyższym poziomie.

 

  Poniżej przedstawiamy skany nadanych nam przez Ministra Licencji.

 

 

 
Licencja Kozak&Wojtan
 Licencja Kozak&Wojtan  Licencja Alter  
   
Licencja eM4 Nieruchomości Licencja Area
Licencja Agema
 
 
Licencja BGN Licencja Apogeum Licencja Bracia Strzelczyk  

...

 

   Szanowni Państwo !

 

   Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że utworzyliśmy system wielokrotnego oferowania nieruchomości pod nazwą GRUPA PREMIUM. Zawierając umowę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości z jedną z firm GRUPY PREMIUM udostępniacie Państwo swoją ofertę sprzedaży wszystkim  pośrednikom w obrocie nieruchomościami , oszczędzając tym samym czas i konieczność spotykania się z wieloma biurami nieruchomości, a ponadto zwiększacie szanse na szybką i skuteczną sprzedaż mieszkania, domu lub działki.


    Rynek nieruchomości funkcjonował w naszym kraju bez względu na panujące systemy rządzenia. W okresie przed transformacją ustrojową sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym określano jako „spekulację”. Państwo kierując polityką prawną ograniczało prawo własności, chcąc bezwzględnie decydować o prawie każdym ruchu na rynku nieruchomości.
    
    Po 1989r spontanicznie zaczęły powstawać agencje nieruchomości ,przyjmując w znacznej większości amerykański model wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Czas pokazał, że model który sprawdził się w Stanach Zjednoczonych nie sprawdził się w polskich realiach gospodarczych, a przenoszone zza oceanu techniki sprzedaży nie sprawdzały się w mentalnie innych społeczeństwach.
    
    Przez ostatnich 20 lat wykonujący zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami ukształtowali własny, lokalny system pracy , a szczególnie na Podlasiu oparty na jak najszerszym zakresie obsługi klienta i jakości -  śmiemy twierdzić, że w latach 90-tych taki sposób obsługi przejęli od nas pośrednicy z innych regionów kraju.

    System pod nazwą GRUPA PREMIUM jest dziełem naszych myśli uwzględniających wieloletnie doświadczenie zawodowe i realia podlaskiego rynku nieruchomości i jest utworzony dla Państwa.
    
    Głównym założeniem GRUPY PREMIUM jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Działamy szybko i efektywnie. Jesteśmy skuteczni.

 

Sprawdźcie nas! Zapraszamy do naszych biur.

 

 

 

  Szanowne Panie i Panowie - pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

 
System wielokrotnego oferowania nieruchomości GRUPA PREMIUM jest systemem otwartym na każdą osobę wykonującą działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  – zapraszamy do współpracy.
                                        

Z wyrazami szacunku :


Bycul Paweł,  Dąbrowska Bożena, Ejsmont Bogdan, Grzegorek Tomasz, Kozak Antoni,
        Rzędzian Wiesław,  Stefanowicz Małgorzata, Tarnogórska Joanna,  Wojtan Iwona


Formularz zapytania o kredytowanie
Wyślij do:
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.